-->

NASZE USŁUGI

Zawsze staramy się zapewnić wysoką jakość i pewność właściwego wyboru.

MERCEDESEM DO ŚLUBU

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Staramy się, aby wszystko było perfekcyjnie zorganizowane. Próbujemy wybrać najlepszych fotografów, kamerzystów czy muzyków. W końcu stajemy przed wyborem odpowiedniego samochodu. Oto właściwy wybór.

POZNAJ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ

OSTATNI WIECZÓR WOLNOŚCI

Co się dzieje w Mercedesie, zostaje w Mercedesie. Szalona noc w towarzystwie najlepszych przyjaciół. Zadbamy o to, aby ten wieczór był wyjątkowy i, żeby po prostu - było co wspominać. Poszukujecie atrakcji na tą noc, sprawdźcie nasze propozycje, które dla Was przygotowaliśmy.

POZNAJ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ

SPOTKANIA BIZNESOWE

Przed Tobą ważne spotkanie? Nowy kontakt do podpisania? Warto na czas dojazdu spędzić te chwile w komfortowych warunkach i dać się odprężyć. Zrobisz duże wrażenie na swoich klientach lub partnerach biznesowych, gdy wysiądziesz jako VIP.

POZNAJ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ

OBSŁUGA EVENTÓW

Całodzienna obsługa ważnych osobistości przed, w trakcie i po całym wydarzeniu. Szeroki wachlarz usług dla ważnych osobistości. Wiemy, że reprezentujemy Waszą firmę, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik i zgodne z naszymi ustaleniami.

POZNAJ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ

POTRZEBUJESZ INNEJ USŁUGI, KTÓRA NIE ZOSTAŁA WYMIENIONA?

SKONTAKTUJ SIĘ